Pizzeria Mamma Mia mistrzem ALBy!!!

W rozegranym w sobotę 13.04.2019 r. Wielkim Finałem zakończyła się XXIII edycja Amatorskiej Ligi Basketu. Mistrzem ALBy została Pizzeria Mamma Mia, która w finale pokonała Tomalo Trans Team 91:60. Trzecie miejsce zajął BiOSG, który wygrał z daMp-em 65:61.

Add a comment

Więcej...

Tomalo Trans Team drugim finalistą!!!

W trzecim decydującym o awansie do finału starciu pomiędzy BiOSG i Tomalo Trans Team, rozegranym w niedzielę 7.04.2019 r., lepsi okazali się zawodnicy Tomalo Trans Team, którzy wygrali 73:66. W meczu o mistrzostwo zagrają z Pizzerią Mamma Mia, która już wcześniej wywalczyła sobie awans. Spotkanie o III miejsce rozegrają BiOSG i daMp.

Add a comment

Więcej...

Pizzeria Mamma Mia i Tomalo Trans Team bliżej finału

W niedzielę 24.03.2019 r. rozegrana została pierwsza seria meczów półfinałowych. Pizzeria Mamma Mia pokonała daMp 93:62, natomiast Tomalo Trans Team wygrał z BiOSG 89:78. Obu zwycięskim drużynom brakuje już tylko jednej wygranej, aby awansować do finału.

Add a comment

Więcej...

Pizzeria Mamma Mia w finale!!!

Z zaplanowanych na 30.03.2019 r. dwóch rewanżowych meczów półfinałowych rozegrany został tylko jeden. BiOSG pokonał Tomalo Trans Team 60:56 i wyrównał stan rywalizacji. Do rozstrzygnięcia sprawy awansu do finału w tej parze konieczne będzie trzecie starcie. Przetrzebiony kontuzjami i chorobą daMp nie przystąpił do spotkania z Pizzerią Mamma Mia. W ten sposób Pizzeria Mamma Mia została pierwszym finalistą.

Add a comment

Więcej...

Runda zasadnicza zakończona

Ostatnia, XV kolejka rundy zasadniczej rozegrana została w niedzielę 10.03.2019 r. Pierwszą porażkę w sezonie ponieśli zawodnicy Pizzerii Mamma Mia, którzy przegrali z daMp-em 59:76, natomiast Tomalo Trans Team po dogrywce jednym punktem wygrał z NKS Wolni Strzelcy 73:72. Pauzował BiOSG.


Add a comment

Więcej...