Statystyki

Najlepsi strzelcy

1. Adam z0088Poczta 25.1025110
2. Radosław z0022PTS24.9127411
3. Krzysztof z0024Mecenas22.5022510
4. Arkadiusz MachArmia22.2724511
5. Grzegorz z0093Mecenas21.171276
6. Łukasz z0042AZS PWSW18.6420511
7. Tomasz z0041AZS PWSW18.1018110
8. Marcin z0026Biały Orzeł17.111549
9. Paweł z0070Trade Trans16.571167
10. Jarosław z0091UKS El.16.331479
11. Piotr z0085GPK Medyka16.3016310
12. Artur z0079Trade Trans15.5517111
13. Mariusz z0086GPK Medyka14.501168
14. Krzysztof z0080Poczta 14.4014410
15. Maciej z0001Biały Orzeł14.131138
16. Piotr z0147Extreme13.5514911
17. Marcin z0089GPK Medyka13.4013410
18. Przemysław z0016Tanake13.251068
19. Marcin z0129Polonia Jun13.0013010
20. Paweł z0029Biały Orzeł12.2713511
Pełna lista strzelców »


Najlepsi strzelcy za 3 pkt.

1. Radosław z0022PTS4.184611
2. Piotr z0147Extreme2.642911
3. Jarosław z0091UKS El.2.11199
4. Rafał z0006PTS1.75148
5. Paweł z0070Trade Trans1.57117
6. Łukasz z0057Polonia Jun1.56149
7. Tomasz z0041AZS PWSW1.401410
8. Łukasz z0185Trade Trans1.401410
9. Łukasz z0042AZS PWSW1.361511
10. Witold z0002Biały Orzeł1.301310
Pełna lista strzelców za 3 pkt. »


Klasyfikacja drużynowa - atak

1.Trade Trans75.4583011
2.Poczta Polska67.0973811
3.Biały Orzeł67.0073711
4.AZS PWSW66.6473311
5.Klub Mecenas66.4573111
6.Polonia Junior62.6468911
7.Tanake61.7367911
8.Armia61.6467811
9.PTS60.4566511
10.Extreme59.0965011
11.GPK Medyka57.9163711
12.UKS Elektronik42.6446911


Klasyfikacja drużynowa - obrona

1.Tanake52.5557811
2.Trade Trans54.2759711
3.Polonia Junior54.3659811
4.Biały Orzeł55.7361311
5.Poczta Polska57.6463411
6.Klub Mecenas58.2764111
7.GPK Medyka61.5567711
8.Armia63.5569911
9.AZS PWSW64.1870611
10.UKS Elektronik67.0073711
11.Extreme77.6485411
12.PTS82.0090211


Klasyfikacja drużynowa - rzuty z 3 pkt.

1.PTS6.367011
2.Extreme6.096711
3.AZS PWSW4.004411
4.Polonia Junior4.004411
5.Trade Trans3.914311
6.Biały Orzeł3.644011
7.UKS Elektronik3.553911
8.Poczta Polska3.363711
9.Klub Mecenas2.642911
10.Tanake2.452711
11.Armia2.182411
12.GPK Medyka2.092311